Porovnejte ceny a ušetřete!

ACRA

ACRA Kompas klasik bez krytu

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

59 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
59 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ACRA Kompas klasik bez krytu

Klasický jednoduchý kompas s kovovým tělem slouží pro jednoduchou orientaci v terénu. Vyklenuté tvrzené sklo a ocelová směrová střelka společně s vnitřním potiskem ciferníku představují klasický vzhled kompasů z dřívějších dob. Kompas slouží pro turistiku a poskytuje jednoduchou orientaci na mapě a v terénu. Rozměr kompasu je průběr 60 mm x 14 mm výška. Základní parametry kompasu: Rozměry kompasu jsou průměr 60 mm x výška 14 mm Směrová šipka pro určení azimutu Podrobný návod je přiložený Podrobný návod k použití je přiložený v krabičce

Produkt ACRA Kompas klasik bez krytu z kategorie partnerský prodej marketplace si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 59 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
129 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
365 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
140 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
799 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
930 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
635 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ACRA Kompas klasik bez krytu od značky ACRA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ACRA Kompas klasik bez krytu a také tipy, jak vybírat partnerský prodej marketplace. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ACRA Kompas klasik bez krytu?

Aktuálně můžete produkt ACRA Kompas klasik bez krytu koupit již od 59 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ACRA Kompas klasik bez krytu?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ACRA Kompas klasik bez krytu skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ACRA Kompas klasik bez krytu EAN kód?

EAN kód pro ACRA Kompas klasik bez krytu je 8595042746273. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.