Porovnejte ceny a ušetřete!

Adidas

Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

80 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
80 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml

Adidas Pure Fresh, 100 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro ženy, Osvěžte se na celý den s deodorantem ve spreji Adidas Pure Fresh 24h. Deodorant ve spreji 24h Adidas Pure Fresh nabízí spolehlivou ochranu před nepříjemným zápachem až na 24 hodin. Jeho svěží vůně podtrhne vaši energii a vitalitu, ať už vás čeká sportovní výkon, náročný pracovní den nebo relaxace s přáteli. Ocení jej každý, kdo hledá spojení harmonie, dlouhotrvající účinnosti a příjemného pocitu na pokožce. Vyzkoušejte svěží pocit, který vám Adidas Pure Fresh 24h deodorant poskytne. Je vhodný pro muže všech věkových kategorií, kteří kladou důraz na výkon, styl a svěžest. Lehká formule je navržena speciálně tak, aby vyhovovala všem typům pokožky a zajistila komfortní nošení po celý den. Vlastnosti: dlouhotrvající ochrana proti zápachu svěží a energizující vůně lehká formule vhodná pro každodenní použití nelepivý a rychleschnoucí sprej...

Produkt Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml z kategorie deodoranty si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 80 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
80 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
90 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
72 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
70 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
59 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
83 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml a také tipy, jak vybírat deodoranty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml?

Aktuálně můžete produkt Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml koupit již od 80 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml EAN kód?

EAN kód pro Adidas Pure Fresh deodorant ve spreji 24h 100 ml je 3616303442996. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.