Porovnejte ceny a ušetřete!

BOREAL

BOREAL Dámské turistické boty Shango

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 442 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
3 442 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BOREAL Dámské turistické boty Shango

barva MULTICOLOR Pohlaví Žena Svršek Svršek vyrobený z mikrovlákna a odolné síťoviny s injektovanou gumou. Heel Fit System Vnitřní podšívka PU Air Net pro prodyšnost a pohodlí Vnitřní stélka Ne Podešev Michelin Terra. Podešev z gumy s ochranou špičky a EVA obalem. TPU části pod prsty a patou pro zajištění stability a podpory nohy. Materiál OCX Michelin pro mimořádnou přilnavost Použití Technický přístup a snadné výstupy. Stezka, cesta a terén Hmotnost 590 g. Velikost 4 U.K. Tabulka velikostí UK

Produkt BOREAL Dámské turistické boty Shango z kategorie partnerský prodej marketplace si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 3 442 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
5 848 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 313 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 493 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 272 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 265 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 823 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BOREAL Dámské turistické boty Shango od značky BOREAL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BOREAL Dámské turistické boty Shango a také tipy, jak vybírat partnerský prodej marketplace. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BOREAL Dámské turistické boty Shango?

Aktuálně můžete produkt BOREAL Dámské turistické boty Shango koupit již od 3 442 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BOREAL Dámské turistické boty Shango?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BOREAL Dámské turistické boty Shango skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BOREAL Dámské turistické boty Shango EAN kód?

EAN kód pro BOREAL Dámské turistické boty Shango je 8435441609857. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.