Porovnejte ceny a ušetřete!

CRIVIT

Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

350 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
lidl.cz
350 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140)

Crivit Chlapecká softshellová bunda Vlastnosti Vrchní materiál obsahuje 100% recyklovaný polyester s certifikací GRS Vodoodpudivý vrchní materiál díky provedení Bionic-Finish ® ECO Vyrobna z větruodolného; prodyšného 3vrstvého softshellového materiálu s vysokou schopností udržení tepla Zakončení lemu se stahovací gumou a zarážkou Průběžný zip s ochranou brady Postranní kapsy na zip Šířkově nastavitelné zakončení rukávů se suchým zipem a elastickými vnitřními manžetami proti průvanu Nastavitelná kapuce pomocí suchého zipu na zátylku Prodloužená zádová část Relexní; dekorativní prvky Vnitřní strana z fleecu Kvalitní; značkový zip YKK Vlastnosti produktu tabletd Barva: černá; vzorovaná/modrá Vzor: vzorovaná/modráceloplošný potisk Detail: průběžný zip s ochranou brady, zakončení lemu se stahovací gumou a zarážkou; postranní kapsy na zip prodloužená zádová strana, s reími dekorativními prvky, vnitřní strana...

Produkt Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) z kategorie chlapecké bundy (9 15 let) si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl.cz za cenu 350 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
200 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
200 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) od značky CRIVIT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) a také tipy, jak vybírat chlapecké bundy (9 15 let). Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140)?

Aktuálně můžete produkt Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) koupit již od 350 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu lidl.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) EAN kód?

EAN kód pro Crivit Chlapecká softshellová bunda (černá, 134/140) je 4054599285955. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.