Porovnejte ceny a ušetřete!

Farmona

Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

108 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
108 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml

Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX, 250 ml, Tělové gely pro ženy, Dopřejte své pokožce dokonalou péči s vůní, která vás pohladí. Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám přináší hloubkovou hydrataci a instantní hebkost vaší pokožce. Díky kombinaci kvalitních ingrediencí a podmanivého aroma se tento balzám perfektně hodí pro každodenní rituál péče o tělo. Vaše pokožka bude nejen vyživená, ale také rozzářená a provoněná ovocnou svěžestí. Vhodný pro všechny typy pokožky, především pro normální. Oblíbený mezi milovníky intenzivní péče, kteří si chtějí dopřát luxusní relax i v pohodlí domova. Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX promění obyčejné mazání v příjemnou chvilku pro sebe. Nechte se hýčkat a dejte své pokožce to nejlepší, co si zaslouží. Vlastnosti: zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky zanechává pokožku jemnou a hladkou příjemná vůně pro dlouhotrvající...

Produkt Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml z kategorie tělová mléka si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 108 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml od značky FARMONA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml a také tipy, jak vybírat tělová mléka. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml?

Aktuálně můžete produkt Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml koupit již od 108 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml EAN kód?

EAN kód pro Farmona Tutti Frutti EVERYBODY RELAX zjemňující tělový balzám 250 ml je 5900117984703. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.