FISCHER
FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25
Juniorské běžky se stoupacími pásy pro pevný odraz a hladký skluz. Lehká a pružná konstrukce Air Channel zajišťuje stabilitu, snadnou montáž vázání a ideální start do běžeckého lyžování.
Produkt FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 z kategorie vybavení si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 690 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
10 731 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
9 800 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
5 900 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
3 600 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
9 300 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
3 600 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Podobné
Premium
FERRINO Batoh Zephyr 20+3 Lady
od 2 691 Kč
NILS EXTREME Koloběžka NILS Extreme HM122T
od 2 699 Kč
SPRINTER Basketbalový koš JUNIOR 30"
od 2 699 Kč
CMP Turistický batoh Wayfar 30L
od 2 699 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
HEAD
HEAD Slalomové lyže HEAD WORLDCUP REBELS i.RACE Ti + vázání HEAD PR 11 s GRIP WALK
5.0
od 12 949 Kč
WILSON
WILSON Mini koš NBA Golden State Warriors
5.0
od 592 Kč
NILS CAMP
NILS CAMP Nepromokavý vak NILS Camp NC1703 10L
5.0
od 199 Kč
HIGHLANDER
HIGHLANDER Dámský batoh Highlander Vega
5.0
od 3 626 Kč
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 od značky FISCHER.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 a také tipy, jak vybírat vybavení. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25?
Aktuálně můžete produkt FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 koupit již od 2 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 EAN kód?
EAN kód pro FISCHER Běžky Fischer SPRINT SKIN + TOUR STEP 2024/25 je 9002972936050. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.