Porovnejte ceny a ušetřete!

GÜDE

Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu«

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

10 599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
lidl.cz
10 599 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu«

Sekačka na trávu Güde »Big Wheeler 553.1 R Alu« 'Výkonná sekačka na trávu se 4taktním motorem Power-Engine umožňuje spolehlivou a efektivní péči o travnaté plochy až do 2 200 m S výkonem motoru 3,5 kW 4,8 HP a zdvihovým objemem 196 cm³ nabízí dostatek síly pro náročné sekání. Centrální 6stupňové nastavení výšky sečení umožňuje přesné přizpůsobení výšky sečení mezi 25 a 75 mm, zatímco 65litrový sběrný koš na trávu s ukazatelem stavu naplnění zajišťuje delší intervaly sečení bez častého vyprazdňování. Díky velkým kolům s kuličkovými ložisky vzadu 300 mm, vpředu 200 mm je zaručena snadná manipulace na jakémkoli trávníku. Pro další pohodlí má sekačka ergonomicky tvarovanou, výškově nastavitelnou rukojeť. Připojitelný pohon zadních kol s lehkoběžnou převodovkou usnadňuje práci, zejména na větších plochách a nerovném terénu. Díky svým všestranným funkcím, jako je sečení, sběr a mulčování,...

Produkt Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« z kategorie sekačky a vertikutátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl.cz za cenu 10 599 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
76 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
14 199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
59 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
6 160 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 773 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
74 999 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« od značky GÜDE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« a také tipy, jak vybírat sekačky a vertikutátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu«?

Aktuálně můžete produkt Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« koupit již od 10 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu«?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu lidl.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« EAN kód?

EAN kód pro Güde Sekačka »Big Wheeler 553.1 R Alu« je 4015671921376. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.