Porovnejte ceny a ušetřete!

HMS

HMS Nakládací činky SGSP60

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 599 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HMS Nakládací činky SGSP60

Nakládací činky HMS SGSP60 o celkové hmotnosti 62 kilogramů představují ideální volbu pro všechny, kteří chtějí posílit své tělo v pohodlí domova. Tato kompletní nakládací sada obsahuje dva jednoruční a jednu obouruční činku, což zajišťuje maximální flexibilitu při tréninku. Kotouče jsou vyrobeny z odolného plastu a jsou vyplněny cementem, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost. Obouruční osa je konstruována v praktické třídílné verzi, která umožňuje snadné a rychlé sestavení. Hladké nakládací trny a pružinové svorky zajišťují bezpečné upevnění závaží. Pro jednoruční činky jsou trny opatřeny závitem, přičemž závaží je zabezpečeno hvězdicovými maticemi pro maximální stabilitu během cvičení. Sada obsahuje: - 1 obouruční osu (2,5 x 140 cm) - 2 jednoruční hřídele (2,5 x 45 cm) - 2 pružinové svorky - 4 hvězdicové matice - Celkem 16 kotoučů rozličných vah: 6 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg,...

Produkt HMS Nakládací činky SGSP60 z kategorie fitness si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 599 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 189 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
569 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HMS Nakládací činky SGSP60 od značky HMS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HMS Nakládací činky SGSP60 a také tipy, jak vybírat fitness. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HMS Nakládací činky SGSP60?

Aktuálně můžete produkt HMS Nakládací činky SGSP60 koupit již od 2 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HMS Nakládací činky SGSP60?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HMS Nakládací činky SGSP60 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HMS Nakládací činky SGSP60 EAN kód?

EAN kód pro HMS Nakládací činky SGSP60 je 5907695539769. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.