Porovnejte ceny a ušetřete!

KILPI

KILPI Pánská mikina ADELAN-M

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
899 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu KILPI Pánská mikina ADELAN-M

Pánská mikina Kilpi ADELAN-M. Tento model je navržený pro sportovní aktivity i každodenní nošení a klade důraz na pohodlí, funkčnost a volnost pohybu.Kapuce, límec nebo krytí horní části zvyšují ochranu při nepříznivém počasí.Kapsy poskytují praktický prostor pro drobnosti, které potřebujete mít po ruce.Zipové zapínání usnadňuje oblékání a umožňuje rychlé nastavení větrání.Pohodlný střih umožňuje snadné nošení samostatně i ve vrstvení.Kilpi ADELAN-M je spolehlivou volbou pro aktivní a pravidelné používání.

Produkt KILPI Pánská mikina ADELAN-M z kategorie sportovní oblečení si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 899 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
399 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
499 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
6 599 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 499 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KILPI Pánská mikina ADELAN-M od značky KILPI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KILPI Pánská mikina ADELAN-M a také tipy, jak vybírat sportovní oblečení. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KILPI Pánská mikina ADELAN-M?

Aktuálně můžete produkt KILPI Pánská mikina ADELAN-M koupit již od 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KILPI Pánská mikina ADELAN-M?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KILPI Pánská mikina ADELAN-M skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KILPI Pánská mikina ADELAN-M EAN kód?

EAN kód pro KILPI Pánská mikina ADELAN-M je 8592914744962. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.