Porovnejte ceny a ušetřete!

Kringle Candle

Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

109 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
109 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g

Kringle Candle Essentials, 42 g, Vonné svíčky Vůně do bytu, Vůně dokáže během okamžiku změnit náladu i atmosféru prostoru. Vonná svíčka Kringle Candle Essentials provoní váš domov a vytvoří příjemné prostředí pro odpočinek i každodenní chvíle strávené o samotě či s blízkými. Hořící, tiše praskající plamen navíc dodá interiéru hřejivou a uklidňující atmosféru. Vlastnosti: ovocná vůně Jak používat: Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku.

Produkt Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g z kategorie vonné svíčky si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 109 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
950 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
874 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
951 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
110 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
874 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
877 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g od značky KRINGLE CANDLE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g a také tipy, jak vybírat vonné svíčky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g?

Aktuálně můžete produkt Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g koupit již od 109 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g EAN kód?

EAN kód pro Kringle Candle Essentials čajová svíčka 42 g je 846853077420. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.