Porovnejte ceny a ušetřete!

Lavera

Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

339 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
339 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml

Lavera Hydro Refresh, 100 ml, Pleťové mlhy pro ženy, Lehká hydratace a okamžitá svěžest na každý den – Lavera Hydro Refresh. Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej je přesně tím, co potřebuje vaše pleť pro dokonalou revitalizaci a svěžest během dne. Díky obsahu kyseliny hyaluronové podporuje okamžitou hydrataci a zlepšuje pružnost pokožky, aniž by ji zatěžoval. Dokonale se hodí pro všechny, kdo hledají účinnou, a přitom jemnou pleťovou péči na cesty i do kanceláře. Hydratační pleťový sprej Lavera Hydro Refresh udělá radost jak milovníkům přírodní kosmetiky, tak i těm, kdo si potrpí na rychlé osvěžení. Sprej šetrně ošetřuje pleť a chrání ji před vysušením, zatímco jeho jemná vůně povzbudí vaše smysly. Stačí jej mít stále po ruce a užívat si pocit hydratované a svěží pleti kdykoliv během dne. Vlastnosti: hydratuje pleť a zlepšuje její pružnost okamžitě osvěžuje a revitalizuje snadno...

Produkt Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml z kategorie pleťové mlhy si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 339 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml od značky LAVERA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml a také tipy, jak vybírat pleťové mlhy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml?

Aktuálně můžete produkt Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml koupit již od 339 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml EAN kód?

EAN kód pro Lavera Hydro Refresh hydratační pleťový sprej 100 ml je 4021457653614. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.