LEVEL
LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli
## Dětské lyžařské rukavice Level Heli - Pohodlné rukavice od renomované společnosti Level - Vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu - Technologie ThermoPlus 4000 (vysoká tepelná izolace) - Polstrovaný vnitřek s extra teplým plyšem - Kožené prvky na prstech - Nastavitelné manžety - Rukavice lze vzájemně kombinovat!
Produkt LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli z kategorie zimní sporty si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 741 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 862 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
736 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 235 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
772 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 878 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 261 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
BARTS Dětská kukla
od 740 Kč
TOKO Performance Paste Black 75g
od 736 Kč
SWIX Čelenka Tradition
od 728 Kč
Podobné
LEVEL Lyžařské rukavice Kiddy
od 679 Kč
LEVEL Lyžařské rukavice Jolie Teen
od 722 Kč
Premium
BARTS Dámská čepice Aitane
od 742 Kč
TRIMM Mikina VERONA
od 760 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli od značky LEVEL.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli a také tipy, jak vybírat zimní sporty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli?
Aktuálně můžete produkt LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli koupit již od 741 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli EAN kód?
EAN kód pro LEVEL Dětské lyžařské rukavice Heli je 8053626859837. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.