Porovnejte ceny a ušetřete!

MAKITA

MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

127 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ceskazahrada.cz
127 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000

Náhrada za díl: 181114301

Produkt MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000 z kategorie náhradní díly pro řetězové pily si můžete zakoupit v internetovém obchodě ceskazahrada.cz za cenu 127 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
273 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
273 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
136 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
227 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
190 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
227 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000 od značky MAKITA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000 a také tipy, jak vybírat náhradní díly pro řetězové pily. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000?

Aktuálně můžete produkt MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000 koupit již od 127 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ceskazahrada.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MAKITA TLUMIČ DOLMAR PS5000 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.