Porovnejte ceny a ušetřete!

MIXA

Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

320 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
320 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml

Mixa Anti Reaction, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Okamžité zklidnění a regenerace pro namáhanou pleť Regenerační krém s peptidy Mixa Anti Reaction Anti Reaction přináší vaší tváři pocit pohodlí, který si zamilujete už po prvním nanesení. Pokud je vaše pleť často napjatá nebo reaguje na vnější vlivy, tato péče jí navrátí ztracenou rovnováhu. Bohatá, ale přitom příjemná textura se snadno vstřebává a zanechává pokožku vláčnou, aniž by ji zbytečně zatěžovala. Díky obsahu ověřených účinných látek krém nejen hydratuje, ale především se soustředí na obnovu kožní bariéry. Funguje jako jemný ochranný štít, který pleť posiluje a připravuje na náročný den, nebo ji naopak konejší a vyživuje během spánku. Vlastnosti: zajišťuje pleti hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci intenzivně regeneruje a posiluje kožní bariéru zanechává pokožku na dotek jemnou a zklidněnou zmírňuje pocity pnutí a diskomfortu...

Produkt Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml z kategorie pleťové krémy si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 320 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml od značky MIXA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml a také tipy, jak vybírat pleťové krémy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml?

Aktuálně můžete produkt Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml koupit již od 320 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml EAN kód?

EAN kód pro Mixa Anti Reaction regenerační krém s peptidy 50 ml je 3600551186825. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.