Porovnejte ceny a ušetřete!

NIPFAB

NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

939 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
939 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml

NIP+FAB Glycolic Fix Extreme, 45 ml, Pleťová séra pro ženy, Máte pocit, že vaše pleť potřebuje něco víc, než jen péči poskytnutou krémem? Pleťové sérum NIP+FAB Glycolic Fix Extreme skvěle obohatí vaši pečující rutinu – pleť bude hýčkat a poskytne jí intenzivní péči. Díky vysoké koncentraci aktivně působících látek bude jeho účinek na pleť mnohonásobně výraznější a rychlejší než u pleťového krému. Aplikaci vám navíc usnadní jeho tekutá textura, která se velmi dobře vstřebá do pleti. Vlastnosti: exfoliační účinek pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky předchází vzniku vrásek neucpává póry redukce pigmentových skvrn projasňuje sjednocuje barevný tón pleti účinně hydratuje a vyživuje má zklidňující účinky zjemňuje působí během spánku Jak používat: Optimální dávku získáte, když 1-2× stisknete pumpičku. Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte...

Produkt NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml z kategorie pleťové masky si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 939 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
619 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
319 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
619 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml od značky NIPFAB.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml a také tipy, jak vybírat pleťové masky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml?

Aktuálně můžete produkt NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml koupit již od 939 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml EAN kód?

EAN kód pro NIP+FAB Glycolic Fix Extreme revitalizační sérum na noc 45 ml je 5056217811309. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.