Porovnejte ceny a ušetřete!

NORTHWAVE

NORTHWAVE Nepromokavá bunda

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 229 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 229 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu NORTHWAVE Nepromokavá bunda

Nepromokavá bunda Northwave je nepostradatelným spojencem cyklistů, navržená tak, aby poskytovala optimální ochranu před nepřízní počasí a zároveň zaručila neomezené pohodlí během vašich cyklovýletů. Každý detail této bundy byl promyšlen, aby splňoval požadavky vášnivých cyklistů, ať už se jedná o nadšence dlouhých vzdáleností nebo příležitostné vyjížděče. Vyrobena z vysoce kvalitní technické tkaniny, zaručuje vynikající nepromokavost, což vám umožní zůstat v suchu i při nejintenzivnějším dešti. Její prodyšnost je také velkou výhodou, pomáhá odvádět tělesnou vlhkost a regulovat vaši teplotu, abyste zůstali pohodlní během vašich snah. Tato bunda nabízí ergonomický střih speciálně přizpůsobený cyklistické pozici, což podporuje svobodu pohybu, aniž by obětovala styl. Její moderní design se dokonale hodí k vašemu cyklistickému vybavení a dodává vám dynamický vzhled. Kromě toho bunda Northwave...

Produkt NORTHWAVE Nepromokavá bunda z kategorie sportovní oblečení si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 229 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
529 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
829 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
621 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 659 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 289 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 406 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu NORTHWAVE Nepromokavá bunda od značky NORTHWAVE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu NORTHWAVE Nepromokavá bunda a také tipy, jak vybírat sportovní oblečení. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena NORTHWAVE Nepromokavá bunda?

Aktuálně můžete produkt NORTHWAVE Nepromokavá bunda koupit již od 2 229 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit NORTHWAVE Nepromokavá bunda?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je NORTHWAVE Nepromokavá bunda skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má NORTHWAVE Nepromokavá bunda EAN kód?

EAN kód pro NORTHWAVE Nepromokavá bunda je 8030819971019. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.