Porovnejte ceny a ušetřete!

PANARACER

PANARACER Pneumatika Ribmo Folding

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

678 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
678 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PANARACER Pneumatika Ribmo Folding

Pneumatika Panaracer Ribmo Folding je nezbytností pro městské cyklisty hledající výkon a dlouhou životnost bez kompromisů. Vyrobeno renomovanou značkou Panaracer, toto pneumatika je navržena tak, aby čelila těm nejtěžším silnicím města a zároveň poskytovala hladkou a pohodlnou jízdu. Díky skládací konstrukci je toto pneumatika snadno nainstalovatelná a může být kompaktně uložena pro praktickou přepravu. Ale nenechte se zmást její flexibilitou, protože je vybavena zesílenou gumovou kostrou pro maximální odolnost vůči propíchání a škodám způsobeným městskými nečistotami. Ať už jste zkušený cyklista nebo jednoduše milovník městského života na kole, pneumatika Panaracer Ribmo Folding je jistou volbou pro zlepšení vašich výkonů a pohodlí. Její optimalizovaný vzor běhounu poskytuje vynikající přilnavost v zatáčkách a minimální valivý odpor, což vám umožní ujet delší vzdálenosti bez únavy. A pro ty, kteří dbají...

Produkt PANARACER Pneumatika Ribmo Folding z kategorie služby si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 678 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
557 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 299 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 694 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
986 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
796 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
790 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PANARACER Pneumatika Ribmo Folding od značky PANARACER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PANARACER Pneumatika Ribmo Folding a také tipy, jak vybírat služby. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PANARACER Pneumatika Ribmo Folding?

Aktuálně můžete produkt PANARACER Pneumatika Ribmo Folding koupit již od 678 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PANARACER Pneumatika Ribmo Folding?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PANARACER Pneumatika Ribmo Folding skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PANARACER Pneumatika Ribmo Folding EAN kód?

EAN kód pro PANARACER Pneumatika Ribmo Folding je 4931253014529. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.