Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Dámská svetr s kapucí Class

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 279 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 279 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Dámská svetr s kapucí Class

- Co přináší tento svetr? – Vyrobeno z kvalitní teplákoviny (froté), která poskytuje optimální pohodlí a prodyšnost i při celodenním nošení – Komfortní střih s dlouhým rukávem podporuje volnost pohybu při každodenních i volnočasových aktivitách – - Praktická kapuce se šňůrkou chrání před nepříznivým počasím a lze ji snadno nastavit dle potřeby – Celopropínací zip umožňuje rychlé oblékání a zároveň variabilní regulaci teploty – Klokaní kapsa na přední straně nabízí dostatek prostoru pro osob - ní věci nebo zahřátí rukou – Žebrované manžety zvyšují pohodlí a pomáhají udržet teplo – Ideální volba pro běžné nošení, volný čas, univerzitu, práci nebo setkání s přáteli – Stylový a funkční svetr, který snadno sladíte s dalším oblečením a vy - užijete v různých situacích Tento svetr je navržen tak, aby spojoval praktičnost s atraktivním vzhledem. Oceníte jej při častém střídání...

Produkt PUMA Dámská svetr s kapucí Class z kategorie běh si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 279 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 557 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
464 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
547 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
552 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
799 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 049 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Dámská svetr s kapucí Class od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Dámská svetr s kapucí Class a také tipy, jak vybírat běh. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Dámská svetr s kapucí Class?

Aktuálně můžete produkt PUMA Dámská svetr s kapucí Class koupit již od 1 279 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Dámská svetr s kapucí Class?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Dámská svetr s kapucí Class skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Dámská svetr s kapucí Class EAN kód?

EAN kód pro PUMA Dámská svetr s kapucí Class je 4069161883897. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.