Porovnejte ceny a ušetřete!

SCHÜTTE

Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 854 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
lidl.cz
3 854 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná)

Schütte Umyvadlová baterie Boston Popis Pomocí funkce Eco-Click lze snížit průtok vody Tato umyvadlová baterie šetří vodu, energii a peníze a představuje malý přínos pro životní prostředí Pusťte a zastavte vodu pohodlně dotykem prstu Vhodná pro všechny umyvadlové sifony s připojením 1 1/4" – Ø cca 4 cm Směšovací tryska zajišťuje dlouhou životnost V koupelnové baterii je instalována nízkohlučná kvalitní kartuše o průměru cca 3,5 cm s keramickým těsněním a dlouhou životností V případě potřeby je možné kartuši vyměnit Součástí balení je kompletní montážní sada a vícejazyčný ilustrovaný návod k montáži Materiál Mosaz Rozměry cca 16,2 x 5 x 15,3 cm D x Š x V Hmotnost cca 1,25 kg

Produkt Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) z kategorie koupelnové baterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl.cz za cenu 3 854 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
3 113 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 676 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 465 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
978 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 133 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 590 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) od značky SCHÜTTE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) a také tipy, jak vybírat koupelnové baterie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná)?

Aktuálně můžete produkt Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) koupit již od 3 854 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu lidl.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) EAN kód?

EAN kód pro Schütte Umyvadlová baterie Boston (Grafitová matná) je 4008431332123. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.