Porovnejte ceny a ušetřete!

Sebastian Professional

Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 480 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
1 480 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů

Sebastian Professional Dark Oil Set, 3 ks, Kosmetické sady pro ženy, Vše pro krásně vypadající vlasy v jednom balení. Kosmetická sada Sebastian Professional Dark Oil Setobsahuje ne jeden, ale hned několik produktů, které pomůžou vytvořit nebo obohatit pravidelnou kosmetickou rutinu zaměřenou na péči o vlasy. Balíček plný vlasové péče udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké. Sada obsahuje: Sebastian Professional Dark Oil hydratační šampon pro lesk a hebkost vlasů 280 ml Sebastian Professional Dark Oil hydratační kondicionér pro lesk a hebkost vlasů 200 ml Sebastian Professional Dark Oil regenerační olej na vlasy 100 ml Vlastnosti: pro všechny typy vlasů vlasová péče pro krásné vlasy plné života regeneruje a vyživuje vlasy intenzivně hydratuje dodává lesk a objem zanechává vlasy hebké Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Produkt Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů z kategorie Šampony si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 1 480 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 392 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
950 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
520 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 567 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
259 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
677 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů od značky SEBASTIAN PROFESSIONAL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů a také tipy, jak vybírat šampony. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů?

Aktuálně můžete produkt Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů koupit již od 1 480 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů EAN kód?

EAN kód pro Sebastian Professional Dark Oil Set sada pro lesk a hebkost vlasů je 2800011461382. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.