Porovnejte ceny a ušetřete!

SILVINI

SILVINI Kšandy Sordo

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu SILVINI Kšandy Sordo

Šle SILVINI jsou navrženy s důrazem na maximální flexibilitu a pohodlí pro sportovní aktivity. Díky přítomnosti přezky lze snadno regulovat délku šlí, což umožňuje perfektní přizpůsobení jejich velikosti tělu uživatele. K upevnění šlí se využívá suchý zip, který se připevní podvlečením pod speciální poutko na kalhotách. Toto poutko je důležitou součástí oblečení a většina modelů kalhot SILVINI je vybavena těmito užitečnými poutky. Díky těmto inovativním prvkům je nošení šlí SILVINI snadné a efektivní, a uživatel si může snadno upravit jejich délku a zajistit, aby šle pevně držely na místě při pohybu. Díky kombinaci flexibilního materiálu a praktických prvků je nošení těchto šlí skutečně komfortní a uživatelsky přívětivé. Materiálové složení: HLAVNÍ MATERIÁL: 60% NYLON, 20% POLYESTER, 20% SPANDEX

Produkt SILVINI Kšandy Sordo z kategorie zimní sporty si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 299 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 499 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 699 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
349 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 999 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SILVINI Kšandy Sordo od značky SILVINI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SILVINI Kšandy Sordo a také tipy, jak vybírat zimní sporty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SILVINI Kšandy Sordo?

Aktuálně můžete produkt SILVINI Kšandy Sordo koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SILVINI Kšandy Sordo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SILVINI Kšandy Sordo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SILVINI Kšandy Sordo EAN kód?

EAN kód pro SILVINI Kšandy Sordo je 8596016084391. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.