Porovnejte ceny a ušetřete!

Tołpa

Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

30 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
notino.cz
30 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml

Tołpa Masking, 2x5 ml, Krémové masky pro ženy, Regenerace a hydratace během spánku Regenerační maska na noc Tołpa Masking je perfektním parťákem pro vaši večerní péči o pleť. Je navržena tak, aby během spánku efektivně hydratovala a zklidnila pleť, která může být vystavena každodennímu stresu a vnějším vlivům. Po probuzení si tak můžete užívat pocit jemné, vyživené a odpočaté pleti. Příjemná textura masky se snadno nanáší a nechává na pokožce příjemný pocit bez nadměrné mastnoty. Dovolte své pleti regenerovat zatímco spíte a probuďte se s rozjasněnou a vyživenou pokožkou. Vlastnosti: intenzivní hydratace během noci podpora regenerace pokožky zklidňuje pleť vystavenou každodennímu stresu příjemná textura – snadná aplikace, nemastný pocit pečuje o zdravý a svěží vzhled pleti po probuzení Jak používat: Naneste večer na čistou pleť jako poslední krok před spaním a nechte působit celou noc. Ráno...

Produkt Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml z kategorie krémové masky si můžete zakoupit v internetovém obchodě notino.cz za cenu 30 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
30 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml od značky TOŁPA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml a také tipy, jak vybírat krémové masky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml?

Aktuálně můžete produkt Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml koupit již od 30 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu notino.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml EAN kód?

EAN kód pro Tołpa Masking regenerační maska na noc 2x5 ml je 5903900960113. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.