Porovnejte ceny a ušetřete!

TOIMSA

TOIMSA Dětské kolo 16" Superman

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

7 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
7 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu TOIMSA Dětské kolo 16" Superman

Toimsa Bikes – dětské kolo 16" Dětské kolo značky TOIMSA Bikes s 16" koly a pomocnými kolečky pro snadné osvojení jízdy. Kolo je vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů, má atraktivní design, živé barvy a dekorace s oblíbenými postavičkami. Ideální volba pro první dobrodružství na dvou kolech na čerstvém vzduchu. Nečekejte – pořiďte svému dítěti ještě dnes kolo s jeho oblíbeným hrdinou! Technické parametry: – Rám: ocel – Vidlice: ocel – Brzdy: čelisťové (přední i zadní) – Sedlo: měkké – Pláště: nafukovací gumové – Ráfky: hliníkové – Velikost kol: 16" – Doporučený věk: 5–7 let – Výška postavy: 112–127 cm – Hmotnost včetně obalu: 11 kg – Rozměry balení: 93 × 20 × 49 cm Vybavení: – Pomocná kolečka – Blatníky – Kryt řetězu – Láhev na pití s držákem

Produkt TOIMSA Dětské kolo 16" Superman z kategorie cyklistika si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 7 499 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
7 499 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 539 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
8 499 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 005 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 490 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TOIMSA Dětské kolo 16" Superman od značky TOIMSA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TOIMSA Dětské kolo 16" Superman a také tipy, jak vybírat cyklistika. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TOIMSA Dětské kolo 16" Superman?

Aktuálně můžete produkt TOIMSA Dětské kolo 16" Superman koupit již od 7 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TOIMSA Dětské kolo 16" Superman?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TOIMSA Dětské kolo 16" Superman skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TOIMSA Dětské kolo 16" Superman EAN kód?

EAN kód pro TOIMSA Dětské kolo 16" Superman je 8422084169121. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.