Porovnejte ceny a ušetřete!

Uyn

Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Vlastnosti Aktivní prodyšnost: Technologie Coolvent vás udrží v suchu a pohodě, Cílená ochrana: Odolný a izolační materiál Durafit na kolenou, Rostlinný materiál: Vyrobeno z udržitelného biopolyesteru Flexicorn, Ergonomický střih: Perfektně sedí a přizpůsobí se každ
Určeno pro Pánské
Barva Šedá
Barva produktu Grey Melange
Sezóna 2025/2026

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
endorphinrepublic.cz
1 699 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM

Spodní kalhoty UYN® EVOLUTYON MEDIUM jsou vaší tajnou zbraní pro intenzivní tréninky, když potřebujete dokonalou termoregulaci a pohodlí. Vyrobeny z inovativního rostlinného biopolyesteru Flexicorn, tyto ¾ kalhoty aktivně pracují s vaším tělem. Technologie Coolvent zajišťuje neustálé proudění vzduchu pro odvod potu, zatímco zesílená kolena Durafit poskytují extra izolaci a odolnost tam, kde je to nejvíce potřeba. ✔ Aktivní prodyšnost: Technologie Coolvent vás udrží v suchu a pohodě. ✔ Cílená ochrana: Odolný a izolační materiál Durafit na kolenou. ✔ Rostlinný materiál: Vyrobeno z udržitelného biopolyesteru Flexicorn. ✔ Ergonomický střih: Perfektně sedí a přizpůsobí se každému vašemu pohybu. Zůstaňte v optimální kondici od podzimu do jara s prádlem, které myslí na výkon.

Produkt Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM z kategorie pánské nátělníky si můžete zakoupit v internetovém obchodě endorphinrepublic.cz za cenu 1 699 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Barva produktu: Off White • Velikost: L/XL
4 199 Kč
Do obchodu
Barva produktu: Off White • Velikost: L/XL
4 699 Kč
Do obchodu
Barva: Černá • Barva produktu: Black/Blue
619 Kč
Do obchodu
Barva: Šedá • Barva produktu: Light Grey Melange
1 999 Kč
Do obchodu
Barva: Šedá • Barva produktu: Light Grey Melange
2 249 Kč
Do obchodu
Barva: Šedá • Barva produktu: Grey Melange
2 249 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM od značky UYN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM a také tipy, jak vybírat pánské nátělníky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM?

Aktuálně můžete produkt Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM koupit již od 1 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu endorphinrepublic.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM EAN kód?

EAN kód pro Uyn Pánské funkční kalhoty UYN MAN EVOLUTYON+ UW PANTS MEDIUM je 8054216995034. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.