WINMAU
WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass
Mosazné ocelové tělíčka Neutron jsou ideální pro začínající hráče šipek. Neutron mají úchopovou zónu po celé délce s úrovní úchopu 3 a rozložením hmotnosti od středu tělíčka.
Produkt WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass z kategorie partnerský prodej marketplace si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 609 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
Partnerský prodej Marketplace od výrobce WINMAU
Značka + kategorie
Partnerský prodej Marketplace do 500 Kč
Filtr podle ceny
Partnerský prodej Marketplace do 1 000 Kč
Filtr podle ceny
Partnerský prodej Marketplace do 1 500 Kč
Filtr podle ceny
Partnerský prodej Marketplace do 2 000 Kč
Filtr podle ceny
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 739 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 179 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
539 Kč
Do obchodu
|
|
WINMAU Terč na šipky Blade 6
WINMAU
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 789 Kč
Do obchodu
|
WINMAU Sisalový terč PRO SFB
WINMAU
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 529 Kč
Do obchodu
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 609 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Podobné
WINMAU Pouzdro na šipky Urban-Pro
od 539 Kč
WINMAU Šipky Foxfire
od 1 059 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass od značky WINMAU.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass a také tipy, jak vybírat partnerský prodej marketplace. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass?
Aktuálně můžete produkt WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass koupit již od 609 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass EAN kód?
EAN kód pro WINMAU Tělíčko šipek Neutron Brass je 5023231012111. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.